אודות

בלי פשרות, בלי גבולות

בלי פשרות, בלי גבולות

בקרנדג'י לוקחים את החלומות שלכם הכי רחוק שאפשר. ברהיטים שאנו מעצבים מתקיים מפגש יצירתי של סגנונות וחומרים, שמפתיע את העין בכל פעם מחדש. כל זאת תוך הקפדה מרבית על התאמה לחלל הבית, פרופורציות, הנדסת אנוש וגימור ברמה גבוהה. ניתן לקבל כל רהיט מהתצוגה כפי שהוא או בהזמנה, בהתאם למידות ולשילובים המתאימים לכם. לצד הרהיטים נייצר עבורכם פריטים ייחודיים בעיצוב אישי, המבטאים את עולמכם ואישיותכם, ושכמותם לא תמצאו בשום מקום אחר. בלי מודלים, בלי שטנצים. זה הדמיון שלכם – והביצוע של קרנדג'י.
מכירים את החומר

מכירים את החומר

כבן ונכד למשפחת נגרים, אשר נשם את ענף הרהיטים עוד מילדותו, רושם לעצמו חיים קרנדג'י יתרון בהכרות היסודית עם מגוון החומרים והטכניקות השונות. לכך מתווספים לימודי אופנה ועיצוב שתרמו לפיתוח התפיסה החזותית. ידע זה מתורגם, החל מ-1999, לעיצוב רהיטים בקו עצמאי וייחודי. כל רהיט שאנחנו מעצבים מלווה בהנחיות ביצוע מדוייקות, המתבצעות בידי בעלי מלאכה איכותיים שנבחרו בקפידה, ומהווים חלק בלתי נפרד מהמערך המקצועי שבנה קרנדג'י.
מעצבים סיפור חיים

מעצבים סיפור חיים

לרהיטים שמעצב חיים קרנדג'י יש איכות מובחנת שאי אפשר לטעות בה.

כי קרנדג'י זה הרבה יותר מריהוט – זו שפה עיצובית שלמה אשר נרכשה מתוך שנים של ניסיון ומחקר.

העיצוב נעשה בשיתוף פעולה הדוק עם התכנון האדריכלי של הבית, תוך גמישות מרבית לכל רעיון וחומר. שיתוף פעולה זה יוצר עבור הלקוח סיפור חיים ייחודי, המשלב בתוכו תרבות, עיצוב וסגנון חיים.

את הריהוט של קרנדג'י ניתן למצוא בדירות יוקרה בארץ ובחו"ל, משרדים מפוארים, מלונות בוטיק ואפילו ביאכטות מפוארות.

swipe-icon